PBIS na veletrhu Úspěch každého žáka

domů / blog / PBIS na veletrhu Úspěch každého žáka
PBIS na veletrhu Úspěch každého žáka

V pátek 22. ledna 2021 jsme prezentovali principy PBIS na online worksohpu Veletrhu Úspěch každého žáka. Workshop měl velký ohlas a díky této příležitosti navazujeme v spolupráci s dalšími aktéry ve vzdělávání. Prezentaci našeho workshopu G. Pozitivní podpora chování žáků ve školách naleznete zde.

Prezentace je vytvořena tak, aby poskytla co nejvíce informací ve srozumitelné formě a umožnila tak pedagogickým pracovníkům i rodičům porozumět struktuře i obsahu implementačního rámce PBIS. Stále intenzivně pracujeme na překladu a tvorbě dalších materiálů, které v budoucnu pomohou školám implementovat prvky preventivní úrovně PBIS s minimální potřebou externích konzultací. Nadále však doporučujeme školám se při zájmu o implementaci PBIS obracet na náš tým. „Velmi stojíme o udržitelnost a vysokou efektivitu podpory chování v českých školách a pokusíme se vždy najít co nejvhodnější formu podpory pro vedení i učitele jednotlivých škol“, říká Anna Kubíčková, koordinátorka projektu Škola pomáhá ohroženým dětem.

Děkujeme Výboru Dobré  Vůle, Active citizens fund, Skautskému institutu za podporu projektu Škola pomáhá ohroženým dětem, který v této nelehké situaci nabízí pomocnou ruku školám a dětem, na které dopadají současná opatření čím dál větší měrou.

Děkujeme také našim pilotním školám za jejich neutuchající snahu a motivaci podporovat všechny žáky nejen v rovině vzdělávací, ale také v osobnostní, sociální a emocionální rovině. Jdeme do toho společně a #SOdvahou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..